Zaloguj przez:


 • STARTBOOK.COM - Strona Startowa

  Oszczędność czasu i pieniędzy to połączenie, na którym zależy nam najbardziej i z którego już teraz możesz korzystać. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najpopularniejsze portale i posegregowaliśmy je w intuicyjne kategorie (WYSZUKIWARKI, SPOŁECZNOŚCI, POCZTA, ZAKUPY, ROZRYWKA i wiele innych).

  Z pewnością znajdziesz tu to, czego szukasz i jednym kliknięciem przeniesiesz się na wybraną stronę. Już teraz ustaw STARTOBOOK.COM jako Twoją stronę startową! Startuj z nami

 • Interesują Cię najlepsze serwisy dla kobiet, mężczyzn lub dzieci?

  W takim razie koniecznie zajrzyj do specjalnie przygotowanych zakładek:

  Sprawdź co jest popularne i poznaj najciekawsze serwisy w sieci.

 • Co to jest startbook?

  Startbook jest zbiorem linków skategoryzowanych za pomocą zakładek. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz uporządkować wybrane przez Ciebie strony i zyskać dostęp do nich w każdym miejscu. Jak tworzyć własne startbooki dowiesz się w zakładce: Mój pierwszy startbook.

 • Załóż swój profil!

  Wystarczy dosłownie chwila, aby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie daje STARTBOOK.COM! Zarejestruj się już teraz! Masz konto na Facebooku, Google+, Twitterze czy Allegro? Teraz za ich pomocą również możesz do nas dołączyć! W swoim profilu dodaj Avatar, zdjęcie w tle oraz stwórz opis. Daj się poznać innym! Zaloguj się teraz

 • Archiwizuj linki

  Teraz możesz szybko i praktycznie gromadzić w jednym miejscu swoje linki. Twórz tematyczne startbooki i dzięki wygodnym zakładkom układaj je w intuicyjny sposób. Więcej o tworzeniu startbooków dowiesz się w zakładce Mój pierwszy startbook.

  Dziel się z innymi

  Udostępniaj swoje startbooki znajomym! Pokaż innym użytkownikom czym się interesujesz i daj im znać, że stworzyłeś coś nowego.

 • Wyszukuj informacje

  Korzystaj z wyszukiwarki umieszczonej w górnej części strony. Zobacz czy to, czego szukasz znajdziesz za pomocą Google, Allegro, Bing, YouTube i Ceneo. Daj sobie szansę znalezienia interesujących Cię treści także na STARTBOOK.COM. Być może poznasz osoby, które podzielają Twoje zainteresowania?

 • Reklamuj się!

  Masz firmę? Stronę internetową? Bloga? Tworząc swój profil oraz startbooki, masz niepowtarzalną szansę na ich wypromowanie. Dodawaj linki do treści, które mogą zainteresować innych użytkowników i zobacz jak ruch na Twojej stronie rośnie!

  Możesz także:

  • skorzystać ze specjalnego przycisku na Twoją stronę, pokazując innym, że jesteś już na Startbooku! (więcej informacji znajdziesz tutaj)
  • umieścić swoją ofertę za pomocą formularza

  Wszystkie ważne informacje znajdziesz w dziale Reklama

 • Wskazówka #1

  Masz problem z blokowaniem wyskakujących stron?

  Sprawdź Jak włączyć lub wyłączyć blokowanie wyskakujących okienek.

 • Twórz swoje własne startbooki!

  Klikając w ikonę „DODAJ STARTBOOKA” (taka opcja znajduje w Twoim profilu oraz pod listą Twoich startbooków) wpisz jego nazwę i określ kategorię. Możesz je później dowolnie zmieniać.

  Przykład: Interesujesz się wszystkim, co dotyczy zespołu The Beatles i chciałbyś związane z nim linki zgromadzić i ułożyć w jednym miejscu, by mieć do nich szybki dostęp. Tworzysz więc startbooka o nazwie The Beatles, wybierasz kategorię Muzyka i już tylko krok dzieli Cię od umieszczenia w nim interesujących Cię materiałów.

  Zobacz sam: The Beatles

 • Dodawaj linki, twórz zakładki

  Wybrane przez siebie linki oraz zakładki możesz dodawać, znajdując się na stronie swojego startbooka. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy również możliwość dodawania linków do Twoich startbooków bezpośrednio z okna przeglądarki! Więcej na ten temat przeczytasz tutaj .

 • Udostępniaj

  Swoimi startbookami możesz także dzielić się z innymi! Udostępniaj je przez maila, link lub po prostu w sieci na ulubionych portalach. Szybko i praktycznie pokażesz swoim znajomym co Cię interesuje.

 • Wskazówka #2

  ŚLEDŹ STATYSTYKI

  W przypadku każdego startbooka możesz łatwo sprawdzić jaka jest jego popularność. Bez trudu dowiesz się ile razy był oglądany oraz jaka jest liczba kliknięć w umieszczone przez Ciebie linki.

  Taka informacja znajduje się zawsze w górnej części startbooka.

 • Oglądaj startbooki innych

  Możesz wyszukiwać startbooki o konkretnej tematyce, korzystając z umieszczonej u góry strony wyszukiwarki lub przeglądać te, które przypisane zostały do określonych kategorii.

  Gdy któryś z nich spodoba Ci się szczególnie, możesz jednym kliknięciem dodać go do swoich ulubionych.

 • Jakie możliwości daje STARTBOOK.COM?
  1. Korzystanie z pierwszej profesjonalnej strony startowej, zawierającej najpopularniejsze strony w sieci. Dostęp do nich od razu po otworzeniu przeglądarki.
  2. Gromadzenie za pomocą startbooków ulubionych linków.
  3. Dostęp do startbooków w każdym miejscu z dostępem do Internetu.
  4. Dzielenie się swoimi startbookami z innymi. Szybkie i praktyczne udostępnianie.
  5. Łatwe wyszukiwanie informacji dzięki wyszukiwarce. W ten sposób możesz również znaleźć na STARTBOOK.COM osoby o podobnych zainteresowaniach.
  6. Sprawdzanie najlepszych aukcji i ofert, lekarzy, nieruchomości przy pomocy jednego kliknięcia.
  7. Reklamowanie i promowanie swoich produktów/usług/strony/firmy…
  8. i wiele innych – to Ty decydujesz jak wykorzystasz możliwości, które daje Ci STARTBOOK.COM.
 • Wskazówka #3

  Zastanawiasz się jak uzyskać dostęp do najlepszych portali w sieci od razu po otworzeniu przeglądarki? Ustaw STARTBOOK.COM jako stronę startową! Instrukcję krok po kroku znajdziesz w zakładce Ustaw jako stronę startową.

 • Nasze serwisy

  Nie lubisz tracić ani minuty na wyszukiwanie informacji, które są Ci potrzebne od razu? Masz dość przeglądania setek stron z ofertami w nadziei, że trafisz na odpowiednią? Potrzebujesz czegoś, co pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze? W takim razie przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

  Jak to działa?

  Każda z zakładek (Aukcje i oferty, Lekarze, Motoryzacja, Nieruchomości, Zakupy grupowe, Bazy wiedzy), które znajdziesz w górnej części STARTBOOK.COM po lewej stronie, to okazja do szybkiego i praktycznego wyszukiwania ofert czy informacji. Znajdziesz w nich kategorie, które pozwolą Ci od razu skupić się na tym, co Cię rzeczywiście interesuje. Proste, prawda?

 • Aukcje i oferty

  Znalezienie odpowiedniej oferty zwykle zajmuje Ci dużo czasu? Chcesz cieszyć się nie tylko ekspresowymi zakupami, ale jednocześnie zależy Ci, by Twój portfel zbytnio przy tym nie ucierpiał? Teraz możesz skorzystać z listy wielu kategorii (BIURO I REKLAMA, BIŻUTERIA I ZEGARKI, KOMPUTERY, MODA i wiele innych) i bezproblemowo sprawdzić, jakie oferty wśród nich warto przejrzeć.

  Sprawdź to!

 • Lekarze

  Znalezienie odpowiedniego lekarza w konkretnym województwie i mieście nigdy nie było tak proste.

  Przykład: Szukasz dermatologa, który przyjmuje w Zielonej Górze. Wybierasz z województwo lubuskie, w polu Szukaj wpisujesz dermatolog, klikasz na wybrane miasto i w przeglądarce już masz informacje do jakich lekarzy warto się udać, łącznie z opiniami na ich temat.

  Sprawdź to!

 • Motoryzacja

  Wśród czterech kategorii – OSOBOWE, DOSTAWCZE, CIĘŻAROWE, MOTOCYKLE – z pewnością odnajdziesz pojazd o którym marzyłeś. Klikasz w interesującą Cię markę, model i już możesz przeglądać oferty z najlepszych portali motoryzacyjnych.

  Sprawdź to!

 • Nieruchomości

  Sprzedaż i wynajem tylko z Nami! Od razu określasz czy interesuje Cię mieszkanie, dom, działka, lokal użytkowy, magazyny czy hale. Co równie ważne, wybierając konkretne województwo zawężasz oferty do tych, które naprawdę są dla Ciebie wartościowe. Wystarczy jeden klik!

  Sprawdź to!

 • Zakupy grupowe

  Łap okazje! Korzystaj z najlepszych ofert w atrakcyjnych cenach dzięki grupowym zakupom! Sprawdź już teraz ile możesz zaoszczędzić!

  Sprawdź to!

 • Bazy wiedzy

  Wiedza zebrana w jednym miejscu, odpowiedzi na dręczące Cię pytania, a także wizytówki firm. Tutaj dowiesz się wszystkiego!

 • Wskazówka #4

  Przeglądarka Chrome ograniczyła ilość stron otwieranych w zakładkach do 1. Aby w pełni wykorzystać Nasz serwis i otworzyć wiele zakładek należy korzystać ze środkowego przycisku myszy.

  "Co zrobić gdy myszka nie ma środkowego przycisku?" Ten sam efekt można uzyskać, przytrzymując przycisk "Ctrl" i klikając lewy przycisk myszy.

 • Wskazówka #5

  Bądź na bieżąco!

  Sprawdź jakie startbooki znajdziesz w działach:

 • Wskazówka #6

  Chcesz szybciej dodawać strony do swoich startbooków?

  Skorzystaj z intuicyjnego przycisku dla Twojej przeglądarki.

 • Wskazówka #7

  Jeśli w swoim startbooku chcesz stworzyć pustą zakładkę oddzielającą linki, w miejsce jej nazwy wstaw trzy kropki: ...

Samouczek

Sponsorowane [+]

Allegro O P