Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. 15 gru 2020 · Dystans do siebie to umiejętność, pozwalająca na podejście do własnego „ja” z większym przymrużeniem oka i humorem. Warto na początku wytłumaczyć sobie, co to w ogóle jest dystans. Słowo to określa zachowanie odpowiedniej odległości od kogoś lub czegoś.

  2. 14 lip 2022 · Co to znaczy mieć dystans do ludzi? Dzięki dystansowi możemy spojrzeć z innej perspektywy na swoją osobę, ale także na ludzi w naszym otoczeniu. Co to znaczy mieć dystans do kogoś? W jaki sposób my oceniamy innych? Zazwyczaj największy dystans do ludzi mamy w momencie, gdy dopiero ich poznajemy.

  3. 24 sty 2023 · Brak dystansu do siebie to problem dużej grupy społeczeństwa. To dotyka masę osób i to w różnym wieku. Nie ma sztywnych reguł, aczkolwiek problem z dystansem miewają przede wszystkim ludzie zakompleksieni, perfekcjoniści, a także narcystyczne osobowości.

  4. 10 gru 2022 · poczucie szczęścia. porady psychologa. Fot. 123rf. Co to znaczy mieć do siebie dystans? Żeby dobrze się ze sobą czuć i dobrze bawić się w życiu, bardziej niż wielkich pieniędzy potrzebujemy dystansu do samej siebie. To on daje nam sympatię innych ludzi i dobry humor.

  5. 25 lis 2023 · Dystans do siebie to istotna cecha charakteru, która wpływa na różne aspekty naszego życia, takie jak relacje z innymi, zdrowie psychiczne czy efektywność w pracy. W niniejszym artykule omówimy pozytywne i negatywne aspekty posiadania dystansu do siebie oraz jak rozwijać tę umiejętność, aby czerpać z niej korzyści.

  6. 22 mar 2023 · Dystans do siebie: co to znaczy? Dystans do siebie jest określeniem, które odnosi się do relacji, jaką mamy z samą sobą. Osoba, która ma do siebie dystans, jest przede wszystkim pewna siebie w zdrowy sposób - zna swoją wartość, dlatego nie musi nic nikomu udowadniać.

  7. 8 cze 2019 · 1. Ustal sobie jakiś minimalny pułap, poniżej którego nie możesz zejść w swojej pracy i tego się trzymaj. Przykład: „Zanim przekażę szefowi swój raport, uważnie przeczytam go dwa razy i na tym koniec”. Robota będzie szła dużo sprawniej! 2. Wymagaj od siebie tylko tyle, ile faktycznie możesz zrobić.