Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. Zielona miłość – polski serial telewizyjny z 1978 roku w reżyserii Stanisława Jędryki, składający się z 3 odcinków. Plenery: Płock, Wołomin . Treść. Serial opowiada o młodych ludziach zaraz po zdanej maturze stojących u progu dojrzałości życiowej, ich problemach, wyborach i pierwszej miłości. Obsada. Joanna Pacuła − Jola "Sarna"

  2. Zielona miłość. - odc. 3 – Paweł. Stan zdrowia Iwony się poprawia, ale dziewczyna wciąż pozostaje w głębokiej depresji. Sarna i Paweł z kolei bardzo się ze sobą zbliżają. Oboje dręczą wyrzuty sumienia. Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju.

  3. Opis. Serial obyczajowy o młodzieży, która stanęła u progu dojrzałości. Bohaterami są młodzi ludzie tuż po maturze. Przed nimi pierwsze życiowe decyzje, pierwsza „dorosła” miłość, a także pierwsze rozczarowania i dramaty. Kraj pochodzenia, rok produkcji: Polska, 1978. Reżyseria: Stanisław Jędryka.

  4. Wolne chwile spędza z przyjaciółmi na plaży. Jej pierwszą miłością jest wyimaginowany przyjaciel „Bursztyn”. O względy Sarny stara się Paweł – chłopak jej najlepszej przyjaciółki... Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju. Odcinki. Zobacz także: seriale.

  5. Definicja miłości. Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć, które człowiek może doświadczyć. Jest to stan silnego przywiązania, zrozumienia i troski o drugą osobę. Miłość to również gotowość do poświęceń, wybaczania i wzajemnego wsparcia. W miłości możemy dostrzec wiele cech i wyrażeń.

  6. 1 dzień temu · Lojalność. Mężczyzna, który jest lojalny, traktuje partnerkę z szacunkiem i oddaniem, co manifestuje się nie tylko poprzez wierność emocjonalną, ale także swoich w działaniach i decyzjach podejmowanych na co dzień.Wykazuje gotowość do stałego wsparcia (niezależnie od sytuacji) i brania odpowiedzialności za wspólne cele oraz wyzwania.

  7. 27 lis 2020 · Miłość to uczucie, więź, relacja międzyludzka, którą trudno jednoznacznie zdefiniować i wytłumaczyć. Inaczej miłość postrzegają humaniści z kręgu socjologii, filozofii czy psychologii, a całkowicie odmienne poglądy o miłości wygłaszają przedstawiciele nauk przyrodniczych i ścisłych. Czy miłość można wytłumaczyć reakcjami chemicznymi?