Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. Zygmunt Miłoszewski (ur. 8 maja 1976 w Warszawie) – polski powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, laureat Paszportu „Polityki” (2014). Autor powieści kryminalnych i sensacyjnych, m.in. trylogii kryminalnej o prokuratorze Teodorze Szackim.

  2. Zygmunt Miłoszewski (ur. 8 maja 1976 r. w Warszawie) – pisarz polski. Od połowy lat 90. pracuje jako dziennikarz. Zaczynał w „Super Expressie”, gdzie specjalizował się w relacjonowaniu procesów sądowych, przez kilka lat był stałym felietonistą „Metropolu”, od roku 2003 związał się z „Newsweekiem”.

  3. 1. Biografia i życiorys Zygmunta Miłoszewskiego. Zygmunt Miłoszewski to polski pisarz, publicysta oraz scenarzysta. Specjalizuje się w powieściach sensacyjnych i kryminalnych. Jego książki zostały przetłumaczone na kilka języków. Pisarz urodził się 8 maja 1976 roku w Warszawie. Został nagrodzony Paszportem „Polityki”. 2. Życie zawodowe.

  4. 9 sty 2024 · Zygmunt Miłoszewski to jeden z najwybitniejszych polskich pisarzy tworzących w konwencji kryminału i literatury sensacyjnej. Jego powieści osadzone w ponurej scenerii Warszawy łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy gatunku - trzymającą w napięciu intrygę, zagadkowe zbrodnie i barwne portrety psychologiczne bohaterów.

  5. 2 mar 2022 · Zygmunt Miłoszewski to powieściopisarz, publicysta oraz współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych. Wraz z Mają Hirsch, Antkiem Królikowskim, Natalią Przybysz, Renatą Kaczoruk i Liroyem wyruszył w rejs przez Atlantyk w nowym show TVN. Przeczytaj, kim jest Zygmunt Miłoszewski i jakie jego książki napisał.

  6. Zygmunt Miłoszewski - Życie i twórczość | Artysta | Culture.pl. #architektura. #design. #film. #literatura. #muzyka. #sztuki wizualne. Więcej tematów. Indeks twórców i dzieł. Multimedia. Podcast. Pisarz, wcześniej dziennikarz. Autor powieści kryminalnych o prokuratorze Teodorze Szackim. Urodził się w 1976 roku w Warszawie.

  7. 1 gru 2022 · Zygmunt, co ty opowiadasz?! Wrażliwość powinna się kształtować, wypływać ze zdrowych relacji z innymi, z żywymi ludźmi. A nie wynikać z obcowania z czarnymi literkami na białym tle.