Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. Słownik języka polskiego PWN*. zakres. 1. «granica zasięgu jakiegoś zjawiska, działania, faktu; też: dziedzina, sfera objęta tymi granicami». 2. «granice, w których zmienia się dana wielkość matematyczna lub fizyczna». 3. «zbiór wszystkich desygnatów nazwy».

    • Zakreskować

      Zakreskować - zakres - definicja, synonimy, przykłady użycia

    • Denotacja

      zakres; Zagraj z nami! denotacja. Wielki słownik...

    • Zakrój

      Zakrój - zakres - definicja, synonimy, przykłady użycia

    • We własnym zakresie

      We własnym zakresie - zakres - definicja, synonimy,...

    • Zakresowo

      Zakresowo - zakres - definicja, synonimy, przykłady użycia

    • Zakres

      Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia,...

  2. Zakres to słowo, które może oznaczać pole, sferę, dziedzinę pracy, działania (działalności), aktywności jakiegoś narzędzia, przyrządu albo określony zbiór obowiązków i odpowiedzialności danej osoby. Pojęcie zakresu jest szeroko stosowane: w metrologii : zakres pomiarowy. w biologii, genetyce : zakres reakcji. zakres tolerancji. w logice :

  3. Ścisły związek pomiędzy treścią i zakresem wyrazu. Pomiędzy treścią i zakresem wyrazu istnieje bardzo ścisły i logiczny związek. Najkrócej mówiąc, im bogatsza treść wyrazu, tym uboższy jest jego zakres i odwrotnie: im bogatszy zakres, tym uboższa treść. Twórcamalarz . Twórcauboższa treść, bogatszy zakres.

  4. 24 paź 2022 · Czym jest przedział wartości referencyjnych? Definicja przedziału wartości referencyjnych mówi, że jest to przedział pomiędzy dwiema liczbami i zawierający te dwie liczby, obejmuje zazwyczaj 95% wartości referencyjnych. Wartości referencyjne to wszystkie wartości uzyskane w grupie referencyjnej.

  5. Definicja. zakres to granice jakichś wielkości, zazwyczaj matematycznych lub fizycznych. Poprawna polszczyzna cenne informacje, niespodzianki, haczyki. Dodawanie w zakresie 100. Gramatyka. rzeczownik rodzaj męskorzeczowy odmienny. formy w tabelce:

  6. Definiowanie zakresu projektu. Punktem wyjścia przy ustalaniu zakresu projektu powinny być przede wszystkim: misja projektu określona w kontrakcie, wszelkie uwarunkowania i ograniczenia związane z projektem, wiedza kierownika projektu, doświadczenia z poprzednio realizowanych projektów o podobnej tematyce [1]

  7. Zakres projektu – Wikipedia, wolna encyklopedia. Zakres projektu jest to możliwie jak najdokładniejsze i całkowite określenie oczekiwanego wyniku projektu. Zakres nigdy nie określa konkretnych zadań mających na celu realizację projektu. Odpowiada na pytanie, co powinno być zrobione w projekcie, aby osiągnąć jego cele.