Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. 27 gru 2019 · Policjant - opis zawodu. Obowiązki policjanta. Jak zostać policjantem? Ścieżka awansu w zawodzie policjanta. Oferty pracy na stanowisko policjanta. Policjant - wymagane cechy. Ile zarabia policjant? Wzór życiorysu dla policjanta. Przykładowe podanie o pracę w Policji. Przydatne linki.

  2. To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo naprawdę warto. Co trzeba zrobić, aby służyć w Policji? Oto szybki sposób na przejście wymaganych procedur. Trzymamy kciuki za sukces. Kto ma szansę na służbę w Policji?

  3. Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego (art. 1 ust. 1 Ustawy z dnia 6.04.1990r o Policji). Policjant (funkcjonariusz Policji) zgodnie ze słowami roty ślubowania (art. 27 ust. 1 Ustawy z dnia 6.04.1990r o ...

  4. 6 lip 2020 · Redakcja. - 6 lipca 2020. 4792. 0. Podziel się na Facebooku. Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze. fot.unsplash.com. Marzysz o pracy policjanta? Usiądź wygodnie, zapnij pasy i czytaj, bo zawód wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Jakie są wymagania? Dla kogo będzie to odpowiedni rodzaj zatrudnienia? Odpowiadamy na wszystkie pytania.

  5. 7 sty 2019 · Początkujący funkcjonariusz z pierwszej grupy zaszeregowania zarabia około 2000 zł netto. Pensja szeregowego funkcjonariusza z 2 grupy zaszeregowania wynosi 3000 zł netto. W policji liczy się także wykształcenie wyższe. Zarobki policjanta po studiach z reguły są wyższe.

  6. Zgodnie z art. 97 ustawy o Policji, aby pracować w policji należy posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Można je uzyskać po ukończeniu liceum ogólnokształcącego lub technikum. Obecnie można także podjąć studia na kierunkach takich jak: bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo narodowe, administracja, prawo czy ratownictwo medyczne.

  7. 19 sie 2023 · Każdy aplikujący do pracy w zawodzie policjanta lub policjantki musi m.in.: mieć polskie obywatelstwo, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, mieć odpowiedni poziom wykształcenia (min. średnie).