Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. Żelek to inaczej osoba, która notorycznie używa żelu na włosy. Przykłady użycia określenia żelek. – Widziałeś, jak Tomek się odwalił? – Żelek z niego i tyle. Pewnie jak się wsadzi rękę w jego włosy, to się już nie wyjmie. – Nie za dużo tego żelu na włosach, żelku? – Nie nazywaj mnie tak, już Ci mówiłem. To nie żel, to specjalna pasta. .

    • 3 psy

      Na tej stronie sprawdzisz co w slangu oznacza słowo...

    • Digi Dongi

      Digi dongi to włosy w okolicy odbytu pozlepiane ze sobą...

    • Co to znaczy Vip pas

      Na tej stronie sprawdzisz co w slangu oznacza słowo...

    • Covidianie

      Covidianie to określenie osób, które wierzą w istnienie...

  2. 1 mar 2018 · W ciągu kilku ostatnich lat ich sprzedaż znacznie wzrosła, a wiele nowych grup klientów otworzyło się właśnie na ten rodzaj słodyczy. Co takiego ich do tego przekonało i jakie właściwie rodzaje żelków są dostępne na naszym rynku? Po te informacje, i znacznie więcej, zapraszamy do dalszej części naszego artykułu.

  3. Obie formy – męska i żeńska – są poprawne. Ich rozpowszechnienie można sprawdzić w Narodowym Korpusie Języka Polskiego, nie da się jednak tego zrozbić automatycznie, gdyż żelek i żelka mają wiele form wspólnych, a nawet ich mianowniki nie są diagnostyczne, por. ten żelek i tych żelek oraz ta żelka i tego żelka.

  4. Żelek – Dobry słownik języka polskiego i poradnia językowa. Żelek (imię zdr.) Definicja. Żelek to zdrobnienie od Żelisław. Gramatyka. rzeczownik; rodzaj męskoosobowy odmienny. lub rodzaj męskoosobowy nacechowany odmienny. formy w tabelce: formy alfabetycznie: Żelek; Żelka; Żelkach; Żelkami; Żelki; Żelkiem; Żelkom; Żelków; Żelkowi; Żelkowie; Żelku.

  5. żelka i żelek. Szanowni Państwo! Proszę wyjaśnić moją wątpliwość, jak odmienić wyraz żelka (cukierek), jak brzmi dopełniacz liczby mnogiej. Żelka ma w dopełniaczu liczby mnogiej formę żelek (jak belkabelek ). Oboczny dopełniacz żelków pochodzi od męskiego rzeczownika żelek.

  6. Kliknij, aby zobaczyć „żelek” w Korpusie Języka Polskiego PWN. żelek - definicja, synonimy, przykłady użycia.

  7. 19 lip 2016 · Żelatyna jest żółtawa, bezzapachowa i prawie nie ma smaku. Powstaje w procesie długotrwałego gotowania skóry, kości i chrząstek zwierząt. Te składniki to zazwyczaj pozostałości z wyrobów mięsnych – skórki wieprzowe, kości bydlęce, rogi.