Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. 5 maj 2023 · Tytuł: „Zwiąż mnie”. Tytuł oryginalny: „¡Átame!”. Rok produkcji: 1989. Reżyseria: Pedro Almodóvar. Obsada: Antonio Banderas, Victoria Abril, Loles León, Rossy de Palma, Francisco Rabal i inni. Miłość, która przydarza się nam w młodym wieku, jest dzika i nieokiełznana, a wszelkie próby stłumienia jej – nawet jeśli ...

  2. 15 lip 2016 · Pewnego dnia Ricky nachodzi swoją oblubienicę w jej domu, ogłusza ją i przywiązuje do łóżka. Mężczyzna pragnie zrobić wszystko, aby Marina się w nim zakochała. Tak przedstawia się fabuła filmu Zwiąż mnie ( Tie Me Up, Tie Me Down, oryg. Átame!) w reżyserii cenionego, hiszpańskiego reżysera Pedro Almodóvara.

  3. 22 sty 1990 · premiera. 22 stycznia 1990 (Światowa) nagrody. Film dostał 18 nominacji. Zdjęcia filmu Zwiąż mnie. (26) Zobacz wszystkie zdjęcia. Obsada filmu Zwiąż mnie. Victoria Abril. Marina Osorio. Antonio Banderas. Ricky. Loles León. Lola. Julieta Serrano. Alma. María Barranco. Lekarka. Rossy de Palma. Dilerka na skuterze. Francisco Rabal. Máximo Espejo.

  4. Odkrycie prawdy o sobie, w bólach i strachu, jest ich pierwszym krokiem do rezygnacji z egoizmu, a tym samym - do happy endu. Film, którego akcja przebiega częściowo w atmosferze nadrealistycznej wesołości zadaje kilka ważnych pytań o bardzo intymne sfery naszego odczuwania.

  5. Niektórzy twierdzą, że wiązanie to sztuka, która wymaga odpowiedniego przygotowania, zarówno po stronie tego, kto wiąże, jak i tego, kto musi mu zaufać. W Polsce niewielu jest mistrzów shibari, od których można nauczyć się profesjonalnego wiązania.

  6. doświadczony przez życie. Cóż dziwnego, że zakochała się w nim? Piękny film o poszukiwaniu miłości przez ludzi, którym sami nie chcielibyśmy im jej okazać, a jednak - oni zasługują na nią nie mniej, niż my. 2. stern5705_kino. ocenił (a) film na 9. stern5705_kino. Sam pamiętam nie raz, jak spotykałem pokręconych ludzi, z marginesu... Zawsze wtedy.

  7. Serial o młodzieży jako gatunek – i jego odmiana w postaci serialu o „dzisiejszej” młodzieży – jest siłą rzeczy opowieścią dorosłych o dorastaniu, ich diagnozą tego, co w doświadczeniu nastolatków „uniwersalne”, a co „właściwe tej chwili”