1. Reklama

powiązane z: tie-break
  2. Strefa tenisa to największy wybór produktów tenisowych sprawdzonych marek. Odzież, obuwie, rakiety, piłki i wiele innych artykułów tenisowych. Zamów już dziś.

Search results

1. Tie-break (ang. tiebreaker – przełamanie remisu) – nazwa końcowych partii w grach sportowych, w których nie jest dopuszczalne zakończenie meczu remisem, takich jak tenis ziemny czy siatkówka. Tie-break w siatkówce. W obecnych przepisach gry w siatkówkę nie występuje nazwa tie-break.

2. 8 lut 2021 · Tie-break w tenisie jest rozgrywany, gdy wynik gry w secie wynosi 6-6. W tym momencie gracze angażują się w 7-punktowy tie-break, aby rozstrzygnąć seta. Oznacza to, że pierwszy gracz, który osiągnie 7 punktów wygrywa tie-break. Jeśli wynik w tie-breaku osiągnie 6-6, wtedy gracz musi wygrać za 2 punkty, aby zdobyć tie-break.

3. Tie Break; Zajęcia. Dzieci; Młodzież; Dorośli; News. Aktualności; Tie Break Cup; Tie Break Camp; O nas; Trenerzy; Cennik; Rezerwacja kortu. Tie Break Koncertowa; Tie Break Kabaty; Kontakt

4. 3 sie 2023 · Tie break w tenisie to specjalny system punktacji, który jest stosowany w przypadku remisu w secie. Jest to zasada, która pozwala na rozstrzygnięcie wyniku meczu, gdy obie strony zdobywają tę samą liczbę gemów. Tie break jest stosowany w większości turniejów tenisowych na całym świecie, zarówno w rozgrywkach męskich, jak i ...

5. Tie break (nie jak niektórzy piszą „time break”) występuje w wielu sportach. Najczęściej słyszy się o nim podczas meczów siatkówki i tenisa. Tie-break (czyt. „tajbrek”) to inaczej, po angielsku złamanie remisu. Dla dotychczas remisujących siatkarzy oznacza to decydującego seta.

6. 22 lip 2021 · Tie-break to ostatnia - piąta - partia w meczu siatkówki konieczna do rozstrzygnięcia spotkania. Rozgrywany jest, kiedy stan po czterech setach wynosi 2:2. Podczas gdy cztery pierwsze odsłony gra się do 25 punktów, tie-break kończy się gdy pierwsza z drużyn uzyska 15 punktów.

7. 21 cze 2012 · Tie-break w piłce siatkowej, znany bardziej jako piąty set lub piąta partia meczu, to rodzaj dogrywki, która rozgrywana jest w momencie, gdy stan rywalizacji po czterech setach jest remisowy i wynosi 2-2. Jednym z najdłuższych tie-breaków w historii siatkówki halowej został rozegrany podczas Pucharu Świata siatkarzy w Japonii w 2007 roku.