Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. Zlecenie maklerskie – oferta kupna lub sprzedaży notowanych na giełdzie papierów wartościowych lub instrumentów finansowych sporządzana przez członka giełdy w ściśle określonej przez giełdę formie. Informacje zawarte w zleceniu maklerskim. Każde zlecenie zawiera informacje niezbędne do zawarcia transakcji. Wśród nich wymienić należy:

  2. 23 lut 2021 · Co to jest zlecenie maklerskie? Zlecenie maklerskie dotyczy przede wszystkim przedmiotów inwestycyjnych. Mówiąc najprościej jest to zlecenie natychmiastowego kupna, albo sprzedaży danych instrumentów finansowych. Z tą natychmiastowością często jest problem.

  3. 19 lut 2008 · Zlecenie maklerskie przekazywane na giełdę musi określać: - nazwę lub kod instrumentu finansowego, którego zlecenie dotyczy, - rodzaj oferty (kupno lub sprzedaż), - limit ceny lub polecenie...

  4. Rodzaje zleceń | Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska. Zlecenie giełdowe jest informacją o tym, jaki instrument i na jakich warunkach chce dany inwestor kupić lub sprzedać. Zwykle w zleceniach określa się jego rodzaj (kupno/sprzedaż), liczbę instrumentów jaką chce kupić oraz za jaką cenę.

  5. W nowym systemie giełdowym (UTP) wyróżniamy następujące terminy ważności i oznaczenia ważności zleceń maklerskich: D (Ważne na dzień bieżący), WDD (Ważne do oznaczonego dnia), WDA (Ważne na czas nieoznaczony), WDC (Ważne do określonego czasu), WNF (Ważne na fixing), WNZ (Ważne na zamknięcie), WIA (Wykonaj i Anuluj), WLA (Wykonaj lub Anuluj).

  6. Co trzeba wiedzieć. o zleceniach. Zlecenie, czyli informacja o tym, co i na jakich warunkach inwestor chce kupić lub sprzedać na giełdzie, może być złożone tylko za pośrednictwem biura maklerskiego. Zlecenia można składać na kilka sposobów: przez Internet, telefonicznie, osobiście w biurze maklerskim. Składając zlecenie inwestor ...

  7. Zlecenie maklerskie to zlecenie natychmiastowego kupna lub sprzedaży instrumentów finansowych w najlepszej dostępnej w danym momencie cenie rynkowej. Będą istnieć, dopóki istnieją kupujący i sprzedający. Korzysta się z nich wtedy, gdy najważniejszym czynnikiem w transakcji jest „pewność realizacji”.