Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

  1. Białęgi – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Murowana Goślina. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa poznańskiego. W niewielkim lasku na skraju wsi zachował się zaniedbany cmentarz ewangelicki.

  2. Witamy w Zagrodzie Szczęśliwych Zwierząt! Zagroda to ekologiczne, certyfikowane gospodarstwo we wsi Białęgi, na północ od Poznania (gmina Murowana Goślina). Na jej terenie uprawiamy zboża, warzywa, owoce, hodujemy i troszczymy się o zwierzęta, nierzadko odebrane interwencyjnie.

  3. 1 mar 2024 · Serdecznie witamy w Zagrodzie Szczęśliwych Zwierząt – miejscu, gdzie harmonia z naturą nabiera nowego wymiaru. Położona we wsi Białęgi, na północ od malowniczego Poznania, ta ekologiczna, certyfikowana zagroda to oaza spokoju i zrównoważonego rozwoju, która rozkochała się w sercach miłośników przyrody.

  4. W Polsce. Białęgi – wieś w woj. wielkopolskim, w pow. poznańskim, w gminie Murowana Goślina. Białęgi – wieś w woj. zachodniopomorskim, w pow. gryfińskim, w gminie Chojna. Białęgi – jezioro położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Trzcińsko-Zdrój.

  5. telefonicznie: +48 603 757 962 (w godzinach 9.00-17.00), bądź. mailowo: info@zagrodabialegi.pl. Do dyspozycji Gości mamy: 1 POKÓJ 3-OSBOWY Z ŁAZIENKĄ, PRYSZNICEM I TELEWIZOREM; 3 POKOJE 4-OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI I PRYSZNICEM; (we wszystkich pokojach istnieje możliwość dostawki) . W budynku znajduje się także:

  6. Białęgi 16, 62-095 Murowana Goślina +48 603 757 962; info@zagrodabialegi.pl; Facebook Instagram Tiktok Pinterest. W Zagrodzie Szczęśliwych Zwierząt, mamy do zaoferowania wiele atrakcji. Oprócz spaceru edukacyjnego(z przewodnikiem lub bez), możecie pospacerować z alpakami Orzeszkiem i Migdałkiem.

  7. Wczesnogotycki kościół i magiczna aleja morwowa. Na początku XIII w. Białęgi należały do księstwa pomorskiego, później książę Barnim podarował osadę cystersom z Lehnin. W zapisach źródłowych z 1248 r. miejscowość wymieniana jest pod słowiańską nazwą „parvum Belin”.