Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

Search results

1. Reprezentacja Polski na żużlu – grupa żużlowców reprezentujących Rzeczpospolitą Polską w sportowych imprezach międzynarodowych. Za jej funkcjonowanie odpowiedzialna jest Główna Komisja Sportu Żużlowego, która należy do Polskiego Związku Motorowego .

2. 2 dni temu · Reprezentant Polski w rundzie eliminacyjnej we włoskim Lonigo zajął siódme miejsce. Awansowała czołowa czwórka. 25 maja 2024. Brązowy Kask dla Wiktora Przyjemskiego. Bezkonkurencyjny Wiktor Przyjemski z kompletem punktów zwyciężył w Pile w finale Brązowego Kasku. O kolejne miejsca na podium toczyła się ciekawa rywalizacja.

3. 16 kwi 2024 · 6 lipca wystartuje tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Rozgrywki od tego sezonu prowadzone będą przez nowego Promotora, który wspólnie z PZM i nadawcą Canal+ zapowiada w nim szereg zmian.

4. Aktualności, relacje, galerie zdjęć, komunikaty GKSŻ, Informacje o Reprezentacji Polski

5. Patryk Dudek zajął drugie miejsce w słowackiej Żarnovicy w turnieju eliminacyjnym do IMŚ i pewnie awansował do Grand Prix Challenge. Obok reprezentanta Polski przepustkę do turnieju w Pardubicach, który odbędzie się 4 października jeszcze uzyskali: zwycięzca Anders Thomsen i trzeci Brady Kurtz.

6. 22 godz. temu · Szeroka kadra Polski na turniej UEFA EURO 2024. 29 / 05 / 24 Autor: PZPN. Selekcjoner Michał Probierz przedstawił listę powołanych zawodników do reprezentacji Polski na czerwcowe zgrupowanie, które będzie ostatnim etapem przygotowań do UEFA EURO 2024. Nasza drużyna narodowa przed turniejem w Niemczech rozegra dwa mecze towarzyskie: z ...

7. Bardzo udane występy zanotowali pozostali reprezentanci Polski. Dominik Kubera był czwarty, a Szymon Woźniak otarł się o półfinał, kończąc zmagania na dziewiątej pozycji. Zwyciężył Duńczyk Mikkel Michelsen.